מסורבי משכנתא

צרו קשר עוד היום, ייעוץ
ללא עלות!

שרותים נוספים

העבודה שלי היא מאוד פשוטה: אם הבנק לא מאשר לכם משכנתא, התפקיד שלי הוא להיכנס בנעליים שלכם, לקחת מכם את הניירת הרלוונטית ולצאת לבנקים כדי להביא משכנתא.

מי אני בכלל?

שמי מרטין בוקסדורף, אני מטפל מזה 15 שנה באנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בבנקים, אני מזמין אתכם לעצור את הקריאה כבר עכשיו וליצור קשר בלינק הזה כאן, או לקרוא עוד עלי בכתבה באתר דה מרקר, או להישאר כאן ולהמשיך לקרוא.

למדתי שני תארים במשפטים, עבדתי 10 שנים בבנקים למשכנתאות ובשנים האחרונות מאז, אני מטפל רק באנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא.

האם אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא הם נוראיים?

כל הסטיגמות הן טיפשיות, בדרך כלל אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא, אלו אנשים שעשו טעות כל שהיא בהתנהלות הפיננסית שלהם ועכשיו הם משלמים על הטעות הזו, אבל זה רק טעות פיננסית אחת- זה עובר מהר וממשיכים בחיים תקינים לחלוטין. כך שאם הבנקים לא מאשרים לכם משכנתא, זה לא אומר יותר מדי, זה רק מצב זמני, לא יותר מזה.

אז מה עושים?

הדבר הראשון הוא לנסות להבין מה בעצם הבעיה? אם זה בעיה של בי די איי, אז חייבים בתור פעולה ראשונה להזמין דו"ח נתוני אשראי.

הכוונה היא לאותו דוח שמסביר מה בדיוק הבעיה. אתם אולי זוכרים את הביטוי BDI שהיה מקובל במערכת הבנקאות הרבה מאוד שנים, אבל היום קוראים לזה דו"ח נתוני אשראי. הכוונה היא לדוח אישי על בסיס מספר תעודת זהות שמפרט לעומק את כל הבעיות שהיו בשנים האחרונות. אז המטרה שלנו היא להזמין את הדוח הזה מבנק ישראל, בטלפון כוכבית 6194 ולהבין לעומק את הבעיות שיש.

ברגע שיודעים מה הבעיה:

ברגע שאנחנו יודעים כבר מה הבעיה, הרבה יותר קל להכין דרכי התמודדות. אני תמיד מחלק את הבעיות לכמה קטגוריות: בעיות קלות, בעיות בינוניות, בעיות קשות. בואו ביחד נבין מה זה כל קטגוריה כזו והאם ניתן להתמודד.

אם מדובר בבעיות קלות:

דוגמה לבעיות קלות היא למשל תיק קטן בהוצאה לפועל שסגור כמובן, צ'ק או שניים שחזרו בשנה האחרונה, כמה צ'קים או הוראות קבע שחזרו לפני יותר משנה, תיקי הוצאה לפועל משמעותיים לפני יותר משנתיים, פיגור או שניים בהלוואות, בשנים הקודמות.

כל אלו הן בעיות קלות, שיחסית לא אמורות להפריע יותר מדי לקבל המשכנתא, כי זה נופל לקטגוריה של בעיה קטנה וחד פעמית. יכול לקרות לכולם.

אם מדובר בבעיות בינוניות:

בקטגוריה של בעיות בינוניות אנחנו מדברים על דברים שכבר מהווים דברים רציניים אבל כאלו שניתן להתגבר עליהם, אבל זה כבר דברים שמהווים אתגר ואין שום דרך להתמודד מול זה לבד. לא דברים פשוטים.

דוגמה: הגבלה שנגמרה לפני שנתיים וחצי, פשיטת רגל שנגמרה לפני ארבע שנים ויותר, צ'קים שחזרו לפני שנה וחצי אבל הרבה צ'קים, לפחות חמישה צ'קים. הוראות קבע שחזרו לפני שנה וחצי, למשל 6 הוראות קבע, הוצאות לפועל שנסגרו לפני שנתיים, אבל ארבעה תיקים של הוצאה לפועל. כל אלו כבר בעיות רציניות ומשמעותיות שמהוות עילה חד משמעית לסירוב משכנתא בכל הבנקים.

אבל גם אלו דברים שאני בהחלט יכול להתגבר עליהם, אבל צריך את שיתוף הפעולה שלכם. מבחינת זמינות למענה לשאלות, ניירת שיהיה צריך להשלים וכל מיני דברים שהבנקים ירצו ויבקשו כדי לאשר משכנתא.

בעיות קשות:

כאן אנחנו מדברים על בעיות שכבר לא מאפשרות לקבל משכנתא, כמו הגבלה פעילה, פשיטת רגל פעילה, תיקים פתוחים בהוצאה לפועל אבל לא רק. פשיטת רגל שהסתיימה אבל טרייה, הגבלה שרק עכשיו נגמרה, ותיקי הוצלפ שרק נסגרו.

כל אלו הם כבר מקרים שמתאימים הרבה יותר לתחום משכנתא חוץ בנקאית זמנית, במטרה לפתור את הבעיות הקיימות ולאחר פרק זמן כל שהוא לחזור לוקחת משכנתא בבנק.

אז מה עושים?

אני תמיד מציע במקרים האלו להיפגש לחצי שעה של קפה, כדי שאוכל לשאול אתכם את כל השאלות ולהבין את כל הדברים לעומק. ברגע שנישב ביחד, אני אוכל לגבש חוות דעת רצינית שמסתמכת על עובדות, איפה אנחנו עומדים ביחס לקבלת המשכנתא. הפגישות הן כמובן קצרות ותכליתיות, שהמטרה היא לתת תשובה רצינית בנוגע לסיכוי לקבל משכנתא.

מרטין בוקסדורף- 0508116397

פתח צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום שמי מרטין בוקסדורף
אשמח ללוות ולענות על כל שאלה הקשורה למשכנתא

איך אפשר לעזור?