משכנתא למסורבים- זה מצב נקודתי, זה לא אומר עליך כלום!

צרו קשר עוד היום, ייעוץ
ללא עלות!

שרותים נוספים

גם אם הבנק מסרב לך למשכנתא, זה לא אומר עליך כלום. זה פשוט בעיה זמנית. יחד נפתור את הבעיה והחיים יחזרו למסלולם.

איך עובדת משכנתא למסורבים:

יש כמה שלבים שאנחנו צריכים לעבור יחד. אני מפרט כאן את השלבים האלו כדי שנוכל לעזור אחד לשני, להגיע לפתרונות כמה שיותר מהר. אני מזמין אתכם להפסיק את הקריאה ולהתקשר אלי – 0508116397 מרטין.

שיחת הבנה ואבחון:

המטרה של השיחה הזו היא להבין את המצב בדיוק ולבדוק האם ניתן להציע פתרון לבעיה ובמה זה כרוך. אני אשאל אתכם סידרה של שאלות שאני שואל כל אדם שאני משוחח איתו. המטרה שלי היא להבין לעומק ואז להציע פתרון ריאלי או להגיד שאני לא רואה פתרון לבעיה.

מה אני צריך לדעת:

האם כבר היגשתם בקשות בבנקים ומה הם אמרו?

באיזה בנקים היגשתם?

האם כבר יש או היה לכם יועץ משכנתאות?

מה הנכס שעומד על הפרק וכמה עולה?

כמה משכנתא צריך?

בני כמה אתם?

במה אתם עובדים? מה הוותק שלכם בעבודה? כמה אתם מרוויחים?

כמה הלוואות יש לכם בחשבון?

האם יש בעיות BDI ?

האם אתם יודעים מה הבעיות בדיוק?

האם הזמנתם דו"ח נתוני אשראי ( ניתן לקרוא ולהבין כאן) והאם יש לכם אותו?

כמה זמן נשאר לנו? כלומר, מה הדד ליין שלנו?

האם היום אתם גרים בשכירות? וכמה משלמים?

האם יש ערבים שניתן להיעזר בהם בשעת הצורך?

משכנתא למסורבים דורשת הבנה עמוקה:

בשלב השני אני אוהב לקיים פגישה קצרה של חצי שעה כדי לדבר על הדברים לעומק ולהבין הכול. אולי יש שאלות שפיספסתי ואני צריך לדעת? חשוב לי שגם אתם תתרשמו ממני שאני לא נוכל ולא גנב. אני צריך את האמון שלכם. בכל מקרה חשוב לי להסביר שאני לא לוקח שקל, לפני שקיבלנו אישור למשכנתא בכתב.

משכנתא למסורבים- דורשת הרבה ניירת:

זוכרים את כל השאלות ששאלתי אתכם בהתחלה? אז עכשיו אנחנו נצטרך להפוך את כל זה לניירת. הבנקים אוהבים ומבקשים הרבה ניירת. חשוב להבין כאן נקודה משמעותית: ברגע שמשכנתא מתחילה להסתבך ואני פועל כדי לקבל את המשכנתא, נדרשת הרבה ניירת.

למה צריך הרבה ניירת:

הרי אני בעצם יוצא לבנקים על מנת לשכנע את המנהלים בכך שהם צריכים לאשר את המשכנתא, למרות שהם סירבו בהתחלה. בשביל שזה יצליח, אני בדרך כלל מעלה טיעונים שנועדו לשכנע את הבנקים באמיתות הדברים שלי.

למשל: באחד המקרים האחרונים ניסיתי לשכנע את מנהלי הבנקים בכך שהם צריכים לאשר משכנתא ללקוח שלי, בגלל שהוא נקלע למצב של צ'קים חוזרים עקב כך שהוא הסתבך עם השותף שלו בעסק בשנה ספציפית והדבר הזה גם לו לקריסה פיננסית.

כדי להוכיח את הדבר הזה, הבאנו דוחות של העסק ב10 השנים האחרונות והצלחנו להוכיח שהכול היה תקין בכל השנים, פרט לאותה שנה ארורה שבה היה סכסוך עם השותף העיסקי. רק תחשבו על כמויות הניירת שהיינו צריכים להביא מרואה החשבון של העסק.

אני עושה את הכול:

ברגע שאני מבין את הכול ויש לי את כל הניירת הנדרשת, אני הולך לבנקים על מנת להסביר ולשכנע את המנהלים בכך שאני צודק והם צריכים לשכנע את עצמם ולאשר את המשכנתא. אתם תיכנסו לתמונה בשלב החתימות בלבד.

תשאירו קצת זמן:

חשוב להבין שכאשר הבנקים לא מאשרים את המשכנתא ואני נכנס לתמונה ( ניתן לקרוא כאן קצת על איך עובד תהליך משכנתא למסורבים.), התהליך הוא מעט ארוך. לכן אני מבקש מכם לא למשוך את הדברים לרגע האחרון, אלא להשאיר לי כמה שיותר זמן לטפל בדברים. אני צריך את הזמן הזה.

תשלום לפי הצלחה:

אני לעולם לא אבקש מכם מקדמות ולא תשלום מראש. התשלום מתבצע רק לאחר קבלת האישור למשכנתא בכתב.

מרטין בוקסדורף – לערוץ היוטיוב שלי

לקרוא המלצות עלי- כאן

 

 

 

פתח צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום שמי מרטין בוקסדורף
אשמח ללוות ולענות על כל שאלה הקשורה למשכנתא

איך אפשר לעזור?